O oborze

Szanowni Państwo!
Jeśli poszukujecie miejsca z niepowtarzalną atmosferą, bazą noclegową, unikalnym wystrojem wnętrz, letnim ogrodem, placem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania oraz cenicie sobie smaki kuchni polskiej, europejskiej oraz wegetariańskiej to serdecznie zapraszamy w progi naszej „Obory*.
Dlaczego „Obora”? Nazwa, jak niewiele nazw w naszym kraju. Nawiązuje dorzeczywistości. Budynek, który oddajemy do Waszej dyspozycji to genialnie zaadaptowana obora z początków XX wieku. Gwarantuje to, czego zawsze oczekujemy od pobytu na wsi – ciszę, spokój, intymność i izolację od ciekawskiego otoczenia, które zawsze chce wiedzieć kto, z kim i w jakim celu biesiaduje. To doskonałe miejsce do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych (wesele, chrzciny, komunia, rocznica, konsolacja – „stypa”,itp.), firmowych i integracyjnych oraz wynajmu pokoi agroturystycznych.
„Obora” jest urokliwie położona w Nowej Wsi Małej 35, ok. 1 km. od Dobrego Miasta przy drodze wylotowej w kierunku Miłakowa i Morąga. W chwili obecnej w „Oborze” znajduje się sala na ok. 130 osób, baza noclegowa dla 20 osób z podziałem na pokoje 2, 4 i 6 – osobowe służące również jako pokoje pod wynajem – baza agroturystyczna. Niekwestionowanym atutem tego miejsca jest gastronomia. Wieloletnie doświadczenie szefa kuchni gwarantuje najwyższą jakość i świeżość surowca oraz bogatą i różnorodną ofertę. U nas nie funkcjonuje pojęcie „gramatury kotleta” ponieważ ilość i jakość zawsze idą w parze.
Nasz oferta jest elastyczna. Jeśli nie będziecie chcieli skorzystać z kilku przygotowanych przez nas propozycji zawsze możemy dostosować się do Waszych potrzeb tak, aby sprostać oczekiwaniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *